Exkluzivní dodavatel Resysty na český a slovenský trh

Resysta® - inovativní přírodní materiál

Resysta® je unikátní materiál, který byl původně navržen jako náhrada tropického dřeva. Vyrábí se z odpadních rýžových slupek, soli a minerálních olejů a je tak zcela recyklovatelný. Neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie. Je absolutně odolný vůči vodě, počasí, UV záření a je tak bezúdržbový i ekologický zároveň. Netřepí se a je velmi pevný. Lze ho používat i přímo ve vodě. Je to skvělá alternativa dřeva i WPC (dřevoplastů), protože má mnohem lepší vlastnosti a vydrží vám celý život bez pracného a nákladného broušení a natírání. Nepopraská a nedělá třísky. Toho u sebedražšího dřeva nikdy nedosáhnete. 

Z materiálu Resysta® lze vyrábět prkna, desky i sloupky, lze ho ohýbat i barvit. Můžete tak mít design dřeva nebo barevnou variantu dle libosti. Díky ohebnosti je z něj možno vyrobit různé zaoblené prvky a předměty, designový nábytek, doplňky do interiéru i exteriéru. 

Prohlédněte si barevné varianty materiálu Resysta®. Možný je i digitální potisk, který je permanentní a odolný vůči UV záření.

Vlastnosti materiálu Resysta®

Voděodolný

Bezúdržbový

Ekologický a recyklovatelný

Nevybledne - odolný vůči UV záření

Odolný vůči chlóru i soli

Protiskluzový

Bez praskání a třísek

Možno ohýbat a barvit

Životnost 100 let

Ocenění materiálu Resysta®

Tento unikátní všestranný materiál vynalezl už v roce 2004 Bernd Duna, zakladatel německé společnosti  Resysta International GmbH. Od té doby se výrobky z Resysty rozšířily do celého světa. My vám konečně přinášíme i do České republiky tuto skvělou alternativu tropického dřeva. 

Historie materiálu Resysta®